Дозвіл на будівництво у Львові

Як отримати дозвіл на будівництво знають не всі. Цей документ потрібен після купівлі земельної ділянки. Кожен дозвіл на початок будівельних робіт ми оформляємо без зайвих проблем. Звертайтеся, допоможемо. дозвіл на будівництво Якщо дозвіл на будівництво не належним чином оформлено, то чекайте перевірок, штрафів, та просто неприємностей. Навіщо це? Наша компанія працює у режимі нон-стоп, тому що саме ми робимо для вас якісне узаконення самочинного будівництва. Сумніваєтеся? Не треба. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися як правильно оформлювати документи чи чекайте, коли це зробить наш спеціаліст. Оскільки дозвільні документи на будівництво мають обов’язковий характер, не потрібно ними нехтувати. Сплата великого штрафу - не найстрашніше, що може відбутися. Судові розбірки можуть проходити дуже довго та коштувати ще більше. Але при наявності грамотного адвоката узаконення самовільного будівництва стає реальністю. Є безліч лазівок у законодавстві, які можна та потрібно використовувати на свою користь. Часто цим користуються, коли отримання дозволу на будівництво є фінансово недоцільним. Або можновладці мають упереджене ставлення до вас. В таких випадках дозвіл на початок будівництва не оформлюється. Чи є це безпечним варіантом? Ні. Але за допомогою нашої компанії ви зможете прийняти правильне рішення, щоб оформити документи на будівництво або провести процедуру узаконення будівництва після його завершення. Приватні будинки площею не більше 300 кв м входять до спрощеної процедури отримання дозволу на будівництво. Для подачі документів необхідно провести вишукувальні роботи, оформити належним чином документи на землю та підготувати проект. Декларація видається після виконання топозйомки, оформлення будівельного паспорту, архітектурних умов та обмежень, технічних умов на підключення до інженерних мереж. Кінцевий дозвіл на будівництво реєструється відповідним чином та має свій унікальний номер. При проведенні перевірок його наявність обов’язкова.

Швидкий дозвіл на початок будівельних робіт

Ми розуміємо, що зібрати всі необхідні документи самому дуже важко, тому пропонуємо послуги компанії, щодо отримання дозволу на будівництво. Є варіанти швидкого оформлення документів. Це можливе після спілкування з нашим співробітником. Спеціаліст встановить факти та врахує побажання клієнта, після чого запропонує такий варіант проекту, який узгодити буде нескладно. З випадком узаконення самовільного будівництва приблизно таке ж саме. Навіть якщо не наша компанія займалася будівельними роботами, ви можете звернутися до нас для узаконення самовільного будівництва з отриманням документів. дозвіл на початок будівельних робіт Далеко не всі компанії надають подібні послуги. Особливо швидкий дозвіл на будівництво Львів отримати дуже важко. Бюрократична машина працює повільно. Але в випадках неможливості затримання процесу, люди надають перевагу нашій компанії в питаннях узаконення будівництва або належного оформлення робіт. На об’єктах 4 та 5-ї категорії мають працювати лише ліцензовані організації. Наша компанія має у своєму штаті кваліфікованих фахівців у галузі права та узаконення самочинного будівництва не займе багато часу. Ми відповідально відносимося до своєї роботи та завжди виконуємо взяті на себе обіцянки. В цьому може впевнитися будь-хто. З нами буде легко отримати дозвіл на будівництво навіть на складному об’єкті. Без нього наступають такі наслідки, як:

 • адміністративна відповідальність;
 • неможливість отримання права власності;
 • можливість знесення готової частини.

Тому узаконення самочинного будівництва потрібно проводити найшвидше. Інакше можна легко потрапити під колеса адміністративної машини з неприємними наслідками. В деяких випадках отримання декларації не є обов’язковим. Наприклад, при проведенні ремонтних робіт, зведення тимчасових споруд, облаштування елементів благоустрою. Але таке правило працює виключно при наявності права власності на землю. На орендованій чи громадській землі неможна робити будь-що без узгодження з органами місцевого самоврядування. Дозвіл на початок будівельних робіт вони не дають, просто такі документи мають іншу назву.

Узаконення самочинного будівництва у Львові

Щоб не отримувати дозвіл на будівництво Львів, можна під свій страх та ризик звести споруду незаконно. Після цього потрібно провести процедуру узаконення самовільного будівництва. Для цього можна скористатися будівельною амністією. Вона діє у випадках незначних порушень та відхилень, наприклад, при користуванні земельної ділянки за цільовим призначенням. Тому узаконення будівництва - це не дуже важке завдання, особливо якщо ви вирішили стати нашим клієнтом. узаконення самочинного будівництва З 2018 року будівельна амністія є безстроковою. Це дуже спрощує шанс швидко отримати дозвільні документи на будівництво. Для цього зверніться до інспекції ДАБК або суду самостійно чи за допомогою фахівців нашої компанії. З нами ви швидко отримаєте документи на будівництво та подальшу експлуатацію споруди. Перед початком слід отримати кваліфіковану консультацію фахівця. Вона безкоштовна. Ми підберемо для вас індивідуальний варіант та зекономимо гроші. Свій дозвіл на будівництво ви отримаєте у найкоротший термін, а прийняття в експлуатацію пройде без зайвих проблем. Наш прайс на будівельні роботи Львів звичайний. Він не потребує додаткового вивчення. Про актуальні ціни можна завжди дізнатися у менеджера. Але остаточний кошторис ви побачите тільки після вивчення спеціалістом необхідної інформації. При цьому важливий план будинку та земельної ділянки. Чи потрібно виконувати фундаментні роботи. Ціна від інших дрібниць теж може суттєво змінюватися. Наша задача - знайти оптимальний варіант у вашому випадку.

Які дозвільні документи на будівництво потрібні в Україні

Зрозуміло, що законодавство постійно змінюється. Зазначимо деякі основні документи на будівництво, що стануть у нагоді: дозвільні документи на будівництво

 • заява власника, користувача або законного представника;
 • ідентифікаційні документи заявника;
 • право власності, оренди та т.і.;
 • проект будівництва;
 • заповнений бланк декларації у двох примірниках.

Не забувайте дозвіл на початок будівництва, а краще його копію, залишити виконробу. При проведенні перевірок це значно зекономить ваш час. Частіше за все перевірки викликані скаргами з боку сусідів чи навіть суміжних землекористувачів. Будівництво - брудна та гучна справа. Це завдає певні незручності оточуючим. Не всі входять у положення, а деякі просто заздрять, що ви маєте дозвіл на будівництво та гроші на реалізацію проекту. Видаються дозвільні документи на будівництво протягом 10 днів з моменту реєстрації заяви. Є перелік питань, які є підставою для відмовлення державного органу від прийому документів або письмовою відмовою у видачі підписаної декларації. Для запобігання таких випадків скористуйтеся допомогою наших кращих фахівців. Тоді дозвільні документи на будівництво з’являться у ваших руках без зайвих затримок. Легалізація та узаконення самовільного будівництва важлива складова. Без документів вам не вдасться продати, подарувати та розпоряджатися майном на власний розсуд. Також буде неможливо оформити пільги, соціальні знижки, не буде присвоєна поштова адреса, навіть здати в оренду законно не вийде.

Своєчасне узаконення самовільного будівництва в Україні

Коли кладка цегли ціна львів 2019 влаштувала, а ціни на бетонні роботи сподобалися, приступають до роботи спеціалісти нашої компанії, які вже підготували дозвільні документи на будівництво. Вони досвідчені та мають необхідний інструмент. Передусім приїжджає виконроб, що вирішує організаційні питання. На деякий час ви будете щільно контактувати з ним, навіть дізнаєтеся які ціни на покрівельні роботи 2019 у конкурентів та скільки ви заощадили. узаконення самовільного будівництва Скільки коштує надання спорудам законності питання риторичне. Це залежить від дуже багатьох факторів. Скоріше за все отримання дозволу на будівництво буде кращим варіантом. Вирішили дізнатися скільки коштує надання спорудам законності? Не питання. Давайте зустрічатися та розраховувати. Офіційно це безкоштовна процедура, а для збору та правильної подачі документів знадобиться досвід фахівця. Його час потрібно оплачувати. Тоді не отриманий своєчасно дозвіл на початок будівельних робіт не буде мати ніякого значення. За самовільне будівництво передбачена відповідальність у вигляді:

 • попередження;
 • штрафу;
 • знесення.

Вам доведеться за зразком заповнити ввід до експлуатації. З боку держави здійснюється постійний нагляд за недопущенням випадків самобуду, але на практиці ми маємо безліч прикладів будь-де в Україні. Це характеризується й спеціфікою менталітету, й недостатньою кількістю посадових осіб, й дірками у законодавстві та т.і. Тому інспекції ДАБК та суди звикли до розгляду заяв про введення в експлуатацію самобудів, на які не було отримано дозвіл на початок будівельних робіт.

Швидке отримання дозволу на будівництво

отримання дозволу на будівництво Якщо потрібно швидко отримати дозвіл на будівництво, то звертайтеся до нас. Ми маємо великий досвід у оформленні таких документів. Навіть узаконення самочинного будівництва у нас виходить без проблем перед законом. Це свідчить про досвід компанії. Будь-який дозвіл на будівництво Львів оформляється суворо у відповідності до законодавства. Документ має свій ідентифікаційний номер. Дозвіл на початок будівельних робіт друкується на спеціальному бланку. Його отримати можна в разі виконання певних вимог. Зазвичай дозвіл на початок будівництва видається через десять днів. Документ обов’язково має кінцевий строк виконання робіт. В деяких випадках він діє безстроково. Щоб отримати дозвіл на будівництво Львів, наш спеціаліст готує всю документацію. Юристи не помиляються при заповненні бланків. Дозвіл на початок будівництва діє лише на визначеній місцевості. До нього додається проект з розташуванням об’єкту. В разі узаконення самочинного будівництва, ви маєте право продати будинок чи подарувати. Деякі особи спеціалізуються на самобудовах з метою продажу. В такому випадку узаконення самочинного будівництва носить комерційний характер. Маючи дозвіл на будівництво, необхідно не відступати від проекту. В разі порушення вимог документ може бути скасовано. Контролюється дозвіл на початок будівельних робіт безпосередньо посадовими особами ДАБК або самостійно, або у складі комісії. В деяких випадках залучаються представники прокуратури. Якщо умови, за якими було видано дозвіл на будівництво не виконуються, він скасовується, а до правопорушника застосовуються певні адміністративні заходи. Наша компанія завжди на боці клієнта. Завітайте та отримайте дозвіл на початок будівельних робіт разом з нами.