Стяжка машинна Львів: поняття та переваги

Стяжка машинна – це вирівнювання напівсухого підлогового покриття за допомогою спеціального обладнання. Стяжка внутрішня, виконана за даною технологією, підходить для житлового та офісного приміщення, спортзалу і навіть гаража. Не слід розглядати метод стяжка машинна Львів в випадку проектування будинків, якщо на їх майбутню підлогу планується надмірне навантаження. Стяжка внутрішня львів Машинна стяжка підлоги має масу плюсів, виділити серед яких можна наступні:

 1. Стяжка внутрішня – це висока продуктивність робіт, економія часу і фінансового ресурсу. Можливість ресурсу одного апарату становить 200-300 кв. м високоякісного укладання підлоги на добу.
 2. Рівність нанесення розчину в техніці стяжка машинна не потребує використання додаткових способів і витрат часу.
 3. Період «висихання» становить 24 години, після чого допускається вільне пересування по поверхні. Волога значно швидше випаровується в порівнянні з іншими методами.
 4. До фінішних робіт (укладання лінолеуму, пробки, ламінату) можна приступати через 72 години після того, як буде виконана стяжка внутрішня Львів.
 5. Відсутність тріщин. Гідратація цементу в розчині за рахунок води дозволяє уникнути усадки.
 6. Машинна стяжка підлоги має теплоізоляційні властивості завдяки пористій поверхні, що «дихає».
 7. Характеризується високою звукоізоляцією і стійкістю до високих температур.
 8. Стяжка машинна не вимагає додаткового укладання вирівнювальної армуючої сітки.
 9. Зниження впливу людського фактору.

Таким чином, за всіма технологічними показниками, стяжка машинна Львів є найпрогресивнішим, економним, якісним способом.

Де і коли застосовується стяжка внутрішня

машинна стяжка підлоги Спосіб, іменований стяжка машинна Львів – незамінний для масштабних площ, тоді як для невеликих він можливий, але є нерентабельним. Область застосування досить широка, тому стяжка внутрішня Львів може бути використана при облаштуванні паркінгів, покрівель, підвалів в заміських особняках і міських апартаментах, в офісних приміщеннях, на виставкових майданчиках, а також в будь-яких будівлях, незалежно від поверху. Стяжка внутрішня нерідко використовується при будівництві багатоповерхових будівель та споруд і є не менш важливим моментом, ніж фундаментні роботи Львів. Стяжка машинна виконується відповідно до визначених стандартів і вимог щодо якості. В першу чергу це залежить від призначення приміщення. Стяжка внутрішня Львів використовується для житлових будинків (будівництво, ремонт, реконструкція), а також в процесі зведення спортивних, торгових та інших об'єктів громадського або промислового призначення. Ця методика помітно полегшує ручну працю людей, прискорює виконання оздоблювальних заходів на об'єктах, що мають документи на будівництво. В даний час у зв'язку з використанням західних технологій і техніки в будівництві переймаються європейські та американські стандарти. Відсутність цементного пилу, пустот та тріщин – характерні риси для технології машинна стяжка підлоги.

Стяжка машинна Львів: відмінності від інших методів

Стяжка внутрішня Львів Машинна стяжка підлоги від інших методів вигідно відрізняється такими ознаками:

 1. Рівне підлогове покриття. При способі стяжка машинна створюється ідеально рівна поверхня, яка відмінно підійде навіть під найбільш вибагливі покриття. З ним можна забути про додаткове вирівнювання, адже кінцеві роботи здійснюються із залученням спеціальних машин.
 2. Швидке зміцнення, яке передбачає стяжка машинна Львів. У процесі приготування цементного розчину використовується менша кількість води, а отже, процес затвердіння прискорюється. Вже через добу після заливки механізована стяжка підлоги може витримувати людську масу, а через 72 години допускається проведення будівельних робіт.
 3. Фіброволокно. Застосування цього високотехнологічного матеріалу значно покращує якість бетону. Фіброволокно – це нитки довжиною 20-40 мм і шириною 18 мікронів. На один кубічний метр розчину кількість використання фіброволокна перевищує 6 млн одиниць. Використання цього засобу зменшує шанс появу тріщин, і остаточну вагу стяжки, що має значення в будівлях з легким фундаментом.
 4. Доступна вартість. Матеріали, що використовуються при методі стяжка внутрішня, не б'ють по гаманцю. Фіброволокно, цемент, пісок – всі ці компоненти ефективні та недорогі, а ціна кладки цегли також не є високою.
 5. Розчин виготовляється на будівництві. Дана технологія передбачає виробництво суміші прямо на будівельному майданчику. Зазвичай для замішування розчину використовують тільки спеціальне професійне обладнання, а до місця проведення робіт він доставляється по гумовим трубам за допомогою стиснутого повітря.
 6. Відсутність забруднень. Приготування суміші виконується на вулиці, відповідно, в приміщенні не буде пилу від цементу і добавок, бризок від розчину на стінах.
 7. Відсутність протікання в міжповерхові перекриття. Робоча суміш для методу стяжка внутрішня містить дуже мало води, при її укладанні відсутній ризик просочування рідини на нижній поверх.

Стяжка внутрішня Львів: технологія укладання

Стяжка машинна Машинна стяжка виконується тільки спеціалізованими будівельними компаніями, що мають в наявності необхідні механізми. Технологічні етапи укладання по методу стяжка машинна Львів включають:

 1. Підготовку основи. Підлогу очищають від сміття, пилу, прибирають все зайве. Всі виявлені тріщини та вибоїни заповнюють цементно-піщаним розчином або шпаклівкою. Поверхні обробляють ґрунтовкою.
 2. Позначку рівня. За допомогою лазерного рівня по всьому периметру кімнати виставляється нульова ступінь – горизонталь, що проходить через найвищу точку підлоги. Від неї відміряють вгору розрахункову товщину стяжки та отримують нову горизонталь, іменовану рівнем.
 3. Приготування робочої суміші. Робочу суміш замішують на будівельному майданчику в бункері пневмонагнічувача. Роботи при методі стяжка машинна виконуються при температурі не нижче -5°C. Завантаження матеріалів відбувається суворо в наступній послідовності: пісок, фіброволокно, цемент, вода з розчиненим у ній пластифікатором. Перемішування виконується протягом трьох хвилин.
 4. Транспортування і приймання готової суміші. Подача робочої суміші до місця, де буде укладатись стяжка внутрішня Львів, також здійснюється пневмонагнічувачем. Цей механізм за допомогою стиснутого повітря переміщує консистенцію по рукавах (шлангах) високого тиску на необхідний поверх або горизонтальну відстань. Приймання суміші відбувається в спеціальному гасителі, приєднаному до транспортувального шлангу.
 5. Ручний розподіл суміші. Стяжка внутрішня Львів передбачає виконання даного виду робіт в приміщенні з температурою не нижче + 5 °C. За допомогою лазерного рівня спочатку формуються маяки з робочої суміші. Дві одиниці – уздовж протилежних стін, а якщо кімната широка, то варто встановити ще кілька проміжних маяків. Простір між укладеними маяками заповнюють робочою сумішшю та розрівнюють, створюючи рівну площину стяжки.
 6. Затирка дисковою шліфувальною машиною. Стяжка внутрішня Львів через пару годин після розрівнювання передбачає затирку та шліфування, за допомогою проведення по ній диском шліфувальної машини, що згладжує поверхню, усуває незначні нерівності.
 7. Нанесення деформаційних швів. Деформаційні шви необхідні для виключення вірогідності спучування поверхонь. Вони наносяться в місцях концентрації внутрішніх зусиль і дозволяють мінімізувати фактичні значення внутрішніх напружень.

Застосовуючи технологію стяжка машинна Львів краще не ділити приміщення на кілька частин, а виконати все в один день. Але, якщо такої можливості немає, то залишають шов невеликої ширини, в кілька сантиметрів, щоб уникнути тріщин. Стяжка внутрішня висихає в залежності від температури, вологості в кімнаті, товщини шару.

Машинна стяжка підлоги: подальший догляд

Стяжка внутрішня При наявності в приміщенні протягів, інтенсивного сонячного освітлення і сухості повітря, рекомендується, поки стяжка внутрішня не висохла остаточно, накрити її поліетиленовою плівкою на 1-2 доби. У кімнатах, де температура перевищує 22 °C або присутній інтенсивний повітрообмін, бажано попередньо трохи зволожити поверхню. Після зняття плівки можна милуватись міцною та рівною поверхнею, отриманою завдяки методу стяжка машинна Львів. А через кілька днів, коли стяжка внутрішня висохне остаточно, можна укладати підлогове покриття. Хоча фахівці знають, що остаточний набір міцності відбувається значно пізніше – через 28 днів. Тому, якщо терміни терплять, рекомендується почекати з монтажем фінішного шару та приступити до нього після того, як стяжка машинна остаточно дозріє.

В яку суму обійдеться стяжка машинна приміщення

Стяжка машинна львів Розцінки на будівельні роботи Львів, а також ціну, в яку обійдеться стяжка машинна, зазвичай можна дізнатись на сайті компанії або зателефонувавши за вказаним номером телефону. Враховуйте, що жоден виконавець відразу не назве підсумкову суму, бо стяжка внутрішня Львів розраховується за метр квадратний відповідно до багатьох факторів, включаючи:

 • складність, обсяг робіт;
 • площа приміщення;
 • вид і витрата матеріалів.

Переважно підсумкова вартість методу стяжка машинна внутрішня визначається після огляду об'єкту бригадою майстрів, виконання різних розрахунків. У вартість робіт зазвичай входять:

 • встановлення демпферних стрічок;
 • укладання шумоізоляційних матеріалів;
 • укладка сітки кладки на місця, де перетинаються труби;
 • підготовка розчину та його подача за допомогою спеціальних агрегатів;
 • укладка суміші піску та цементу;
 • обробка поверхні затирочною машиною;
 • облаштування деформаційних швів;
 • прибирання по закінченню робіт.

Також враховуйте, що розцінки на бетонні роботи 2019 збільшились, в порівнянні з 2017 й 2018 роками, тому, якщо планується ремонт, слід не затягувати, а починати найближчим часом.