Що собою представляє ландшафтний дизайн Львів

В сучасному світі немає людини, яка не чула б словосполучення «ландшафтний дизайн», але його значення відомо далеко не кожному. Ландшафтний дизайн Львів – це комплекс особливих заходів та рішень, спрямованих на благоустрій подвір’я. Ландшафтний дизайн біля будинку має основну мету – це зміна зовнішнього вигляду прибудинкової території за допомогою використання природних ресурсів. Ландшафтний дизайн саду зробить його привабливим, гарним, а головне – унікальним. ландшафтний дизайн Ландшафтний дизайн біля будинку – стадія, якою звичайно закінчується будівництво Львів. Прагнучи організувати простір навколо заміського особняка, в першу чергу створюється ландшафтний дизайн саду. Ідеальне рішення – коли ландшафтний дизайн не тільки не суперечить стилістиці котеджу, а також є продовженням його інтер'єру. Тому неможна починати ландшафтний дизайн Львів спонтанно та непродумано. Необхідно врахувати всі деталі, аж до найдрібніших, щоб в кожному моменті просліджувалась присутність почуття смаку й стилю. Як не може бути на монтаж металочерепиці ціна озвучена одразу, так й підсумкова вартість на дизайн подвір’я розраховується тривалий період часу. Тому, звернувшись в компанію, не треба одразу питати, які на ландшафтний дизайн Львів ціни будуть названі в результаті завершення робіт.

Ландшафтний дизайн Львів: етапи створення

ландшафтний дизайн львів Правильно виконаний ландшафтний дизайн біля будинку підкреслює гідності та приховує недоліки ділянки. При цьому не існує єдино вірного варіанту на ландшафтний дизайн двору, адже благоустрій території – справа досить творча. Якщо ландшафтний дизайн Львів виконується професіоналом, то він містить декілька послідовних етапів:

 1. Дослідження об'єкту проектування. Ландшафтний дизайн саду на першому етапі передбачає ознайомлення з побажаннями замовників, проведення топографії та геодезії, інвентаризацію насаджень, визначення шляху проходження комунікацій, заміри ділянки й складання опорного плану.
 2. Створений на ландшафтний дизайн проект. На ландшафтний дизайн проект розробляється поетапно у вигляді ескізного та робочого. Стадія включає вибір стилю садочку, місця розташування основних функціональних та ландшафтних об'єктів (водойми, альтанки, фонтани), ескізну розробку окремих елементів озеленення й благоустрою (альпійські гірки, квітники, клумби, лавки), складання генерального плану, посадкових креслень, підбір потрібних рослин. Ландшафтний дизайн подвір’я передбачає планування кожної деталі, аж до найдрібніших, що дозволить створити оригінальний дизайн подвір’я.
 3. Реалізований на ландшафтний дизайн проект. Мабуть, ця стадія є не менш відповідальною, ніж утеплення фасаду пінопластом, та зобов'язана реалізовуватися під чітким керівництвом замовника. Починається вона з прибирання будівельного та іншого сміття, знищення шкідників та хворобливих рослин, просівання й укладання родючого ґрунту, планування рельєфу ділянки. Далі ландшафтний дизайн Львів передбачає благоустрій та озеленення прибудинкової території, посадку зелених насаджень, пристрій водних об'єктів.
 4. Здати розроблений ландшафтний дизайн двору в експлуатацію. На даній стадії ландшафт біля будинку вважається виконаним. Сам етап складається з перевірки справності всіх систем в різних режимах, підписання гарантійних зобов'язань, надання власнику або підряднику всієї графічної документації та необхідних інструкцій.

Дизайн подвір’я – правила і нюансі розробки проекту

дизайн подвіря Складання на ландшафтний дизайн проект – особливо важливий крок в процесі зеленого будівництва та благоустрою будь-якої території. Спроектувавши дизайн ландшафту біля будинку, забудовник отримає шанс максимально ефективно експлуатувати ділянку, створити будь-яку композицію, безпомилково прорахувати й залучити трудові та економічні ресурси, задовго до кінцевого результату побачити повну картину оновленої ділянки шляхом проектних креслень, планів, 3D-моделювання ракурсів території. Гармонійний ландшафтний дизайн передбачається заздалегідь складеного проекту, розробка якого здійснюється відповідно до наступних етапів:

 1. Створення ескізів на майбутній ландшафтний дизайн двору, що дозволяє отримати уявлення про кінцевий результат. Стадія передбачає створення докладного плану ділянки та складання загального переліку об’єктів, які планується розмістити на території близько котеджу. Здійснити віртуальну прогулянку по садочку допоможе 3D-моделювання проекту на ландшафтний дизайн.
 2. Створення та узгодження кошторису на майбутній дизайн ландшафту біля будинку.
 3. Розробка необхідної на дизайн подвір’я документації, що складається з генерального плану, креслень розбивки території та розміщення елементів ландшафту, дендроплану, планів розташування елементів освітлення.
 4. Проектування освітлення території, де підбір світлових приладів залежить від зовнішнього вигляду, економії електричної енергії, технічних параметрів.
 5. Система поливу обирається відповідно до побажань замовника, можливостей його садка, а також від типу зелених насаджень.
 6. Складання генерального плану – підсумкова стадія розробки проекту на ландшафтний дизайн Львів, в якому слід показати будівлі та споруди, насадження квітів, кущів, дерев, водойми, доріжки та інші об'єкти, що розміщуються на території.

Ландшафтний дизайн біля будинку: види та стилі

ландшафтний дизайн біля будинку Сьогодні ландшафтний дизайн Львів ділиться на безлічі видів. Це дозволяє самому вибагливому замовнику обрати відповідний ландшафтний дизайн саду. Серед них можна виділити наступні:

 1. Класичний ландшафтний дизайн, що передбачає геометрично правильне планування з яскраво вираженою симетричністю і регулярністю композиції. Основними рисами є прямі алеї, строгі форми клумб, дерев і водойм. Центр ділянки або будь-якої композиції оснащується фонтаном та іншим водоймищем, альтанки розміщуються на перетині садових доріжок.
 2. Англійський ландшафтний дизайн двору обумовлює повну природність та відсутність строгих форм, відмову від геометрично правильних фігур та повне злиття з навколишньою природою. Переважний колір – зелений у всіх відтінках, сріблястий.
 3. Дизайн подвір’я хай-тек – це неординарні аксесуари й рослини з унікальним листям, які вимагають мінімум догляду. Рослини розміщуються в контейнери та вази строгих геометричних форм. Подібний ландшафтний дизайн Львів й бетонні огорожі створять гармонійний ансамбль.
 4. Ландшафтний дизайн в стилі мінімалізм на перший план виносить простоту та лаконічність форм, мінімальну кількість об'єктів. Однак, організувати ділянку подібним чином не так легко, як може здатися на перший погляд, адже при мінімумі складових необхідно повністю розкрити вкладену ідею.
 5. Японський дизайн ландшафту біля будинку – це одночасно простота та підвищена увага до кожного елементу, адже будь-яка деталь зберігає таємний сенс. Основними елементами є каміння, вода, рослини, причому характерні для конкретної місцевості.
 6. Ландшафт біля будинку в стилі кантрі відрізняється простотою в створенні, легкістю та невимушеністю. Ландшафтний дизайн цього виду – це відсутність чітких ліній й жорстких правил в облаштуванні, повна свобода творчості.
 7. Модерн – дизайн подвір’я, що являє собою розкіш та дорожнечу. Колірна палітра включає шоколадний, чорний, бежевий, білий, синій, сріблястий та фіолетовий відтінки. Ландшафтний дизайн саду в цьому стилі вимагає серйозного та регулярного догляду, а елементи в ньому повинні бути не просто декоративними, але й функціональними. Подібний ландшафтний дизайн та ковані брами ворота Львів чудово поєднуються.
Ландшафтний дизайн саду та бруківка

ландшафтний дизайн бруківка Практично кожен ландшафтний дизайн бруківка допоможе облагородити й підкреслити витончений стиль. З її допомогою прикрашають ландшафт біля будинку, а саме: вимощують доріжки, кладуть на стіни, паркани, щаблі, окантовки. В ландшафтний дизайн бруківка завжди органічно вписується, також вона характеризується стійкістю до стирання, високою міцністю та естетичним зовнішнім виглядом. Перш ніж облагородити ландшафтний дизайн бруківка, треба скласти чітке уявлення про місце та мету її укладання. Прибудинкова територія має бути добре підготовлена та мати витримані нахили для стоку води. Ще один важливий фактор – чітке виконання технологічних вимог на кожному етапі укладання плитки. В ландшафтний дизайн бруківка може бути придбана найвищої якості, проте, якщо безвідповідально підійти до її укладання, то можливе утворення небажаних дефектів, як розхитування або провалювання окремих елементів.

Ландшафтний дизайн двору і його підсумкова вартість

ландшафтний дизайн саду На ландшафтний дизайн Львів ціни розраховуються для кожного клієнта індивідуально. Необхідно пам'ятати, що вартість на ландшафтний дизайн біля будинку, як і на бетонні роботи Львів ціни – величина змінна, вона залежить від бажань замовника і його фінансових можливостей. Попередньо необхідно уважно ознайомитися з розцінками на сайті, щоб визначити, з яких частин складаються на ландшафтний дизайн Львів ціни. Вартість на ландшафтний дизайн розраховується в залежності від використовуваних рослин і матеріалів, розміру ділянки, складності рельєфу, наявності водойм, інших будівель. Навіть однакові планувальні рішення на різних ділянках можуть потребувати різних вкладень по трудовитратах та з фінансів. Тому, звернувшись за допомогою до спеціаліста, не поспішайте питати, в яку суму обійдеться дизайн подвір’я. Точна цифра буде названа лише за підсумками переговорів, досягнення компромісу, проектування.